سفارش طراحی لوگو سالن زیبایی و آرایشگاه بانوان

سفارش طراحی لوگو سالن زیبایی عموماً با بهره گیری از عناصر زیبایی همچون تصاویر چهره و مو می باشد. همچنین در طراحی لوگو برای این مشاغل می توان از ابزار هایی همچون قیچی و شانه نیز استفاده کرد.

طراحی لوگو سالن زیبایی با توجه به خلاقیت و سلیقه طراح انجام می شود. اما مخاطب نیز می تواند در صورت داشتن ایده ای منحصر به فرد، این موضوع را به طراح انتقال دهد تا در طراحی لوگو شریک باشد.

امروزه استفاده از رنگ های طلایی و بلوند در طراحی لوگو آرایشگاه مد شده است. همچنین برخی افراد از ترکیب رنگ های مشکی و طلایی نیز استفاده می کنند.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که تبلیغاتی را در اینستاگرام مشاهده می کنید و با اینکه زبان آن تبلیغ غیر فارسی است و برای شما مفهوم نیست اما لوگو و آرم شرکت مربوطه را تشخیص می دهید و به بزرگی آن مجموعه پی می برید.

برند بودن شما و لوگوی شما تفاوتی برای هیچ کس قائل نیست. هر کسی با هر زبانی در هر جای دنیا می تواند با دیدن لوگوی شما، کار و شغل شما را بشناسد.

ویژگی های طراحی لوگو آرایشگاه

  1. طراحی لوگو سالن زیبایی بانوان بیشتر در سبک های پیکتوگرام یا ترکیب پیکتوگرام و تایپوگرام می باشد.
  2. پیکتوگرام به لوگویی گفته می شود که تماماً از تصاویر جهت طراحی لوگو استفاده شده باشد و به لوگویی که تماماً از حروف و کلمات در طراحی آن استفاده شود، تایپوگرام می گویند.
  3. همچنین در برخی از لوگو ها از ترکیب تصاویر و حروف در طراحی استفاده می شود. سبک لوگو عموماً سلیقه ای و بر عهده مشتری می باشد. هرچند در مواقعی که مشتری اطلاعات زیادی درباره سبک لوگو ها نداشته باشد، طراح نمونه هایی را جهت شفاف سازی و کمک بیشتر به مخاطب ارائه می دهد.
  4. داشتن اطلاعات جزئی در زمان سفارش طراحی لوگو ضروری است. لذا پیشنهاد می شود حتما قبل از سفارش با متخصصین و مشاوران ما ارتباط بگیرید تا راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند.

گسترش کار و فعالیت در سالن های زیبایی بانوان

امروزه در سالن های زیبایی با بهره گیری از چندین سال تجربه و متد های روز اروپا و دنیا، در زمینه های مختلف آرایشی فعالیت هایی صورت می گیرد.

در آرایشگاه های زنانه، متخصصین با تمامی تلاش و دقت سعی در زیبا ساختن چهره و مو های شما دارند. همچنین علاوه بر زیبا ساختن و خدماتی که انجام می دهند باید به سلامت پوست و موی مشتریان توجه کنند.

صاحبان سالن های زیبایی در شهر های بزرگ ایران، با تلاش های شبانه روزی و مداوم در زمینه میکاپ عروس، تجربه ای زیبا و خاطره انگیز را تقدیم مخاطبین می کنند. بسیاری از آرایشگران با سال ها تجربه و شرکت در کلاس های آموزشی مختلف، سعی در افزایش آگاهی و پتانسیل کاری خود می کنند.

اما بدون داشتن یک برند و لوگوی اختصاصی این حرفه شغلی چقدر دوام خواهد آورد؟ آیا مشتری های جدید را همچنان به سمت خود جذب می کنید یا بعد از مدتی کوتاه، رقیب هایی که در همان شهر دارید جای شما را خواهند گرفت؟

اگر تا به امروز به این موضوع پی نبرده اید، هم اکنون دست رو دست نگذارید و به فکر ایجاد یک برند و لوگوی اختصاصی برای خود باشید تا به کسب و کار خود یک هویت حرفه ای و با دوام ببخشید.

|
+2
| 841

نمونه لوگوهای طراحی شده در استودیو مونس‌خواه

guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
در حال بارگزاری
لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید...